Якщо Ви запитаєте мене про те,чи можна отримати прибуток з лісу, я відповім так. Проте, це не одноразовий заробіток про який Ви думаєте-виростити дерева та заробити на пиломатеріалі,я говорю про інвестиції у своїх дітей,внуків та правнуків,забезпечивши їх життя матеріально.Тільки уявіть кедровий ліс з якого вже за 20-30 років можна отримати тисячі кг цінного і дорогого кедрового горіха. На світовому ринку завжди є попит на нього. Або мішаний ліс з їстівними каштанами, гінго білоба,калиною,аронією- ці рослини цінні від корінчика до листочка,а це все постійний стабільний прибуток. Що пропоную я? Найперше це ідею,потім саджанці вирощені власноруч з насіння адаптованих до нашого клімату дерев,комплексний догляд та великий респект розумній і перспективній людині,яка подбає про себе і своїх нащадків. Звертайтесь, проконсультую та допоможу.

